Tulokset, OLAROGA_2010 - Rogaining 21.11.2010, Orimattila


 sij. joukkue                                        sakot   tulos loppuaika

3h 3:00

  1. BBS                                                0    1520    2:32:42           
         Harri Poutiainen ja Asmo Vuorenpää                                               
  2. Zarges Endures                                     0    1520    2:44:16           
         Niko Sorvari ja Mikko Rantahakala                                                
  3. Pullit                                             0    1520    2:48:41           
         Antero ja Veli-Matti Pulli                                                       
  4. Rastisorsat                                        0    1340    2:59:54           
         Valtteri ja Juha Rantala                                                         
  5. Niko                                               0    1330    2:14:18           
         Niko Toimela                                                                     
  6. Rava9                                              0    1300    2:40:49           
         Aleksi ja OP                                                                     
  7. JuJu                                               0    1250    2:55:12           
         Juha Kiljunen ja Jari Turunen                                                    
  8. Rava4                                              0    1230    2:50:27           
         Timo ja Milla                                                                    
  9. Team huhhuh                                        0    1200    2:53:57           
         Matti Sikiö ja Pentti Kivelä                                                     
 10. Ryläyksen ystävät                                  0    1180    2:42:02           
         Anne Rauhamäki                                                                   
 11. Takarivin tammat                                   0    1180    2:59:44           
         Päivi Orava ja Anneli Laine                                                      
 12. Rava10                                             0    1170    2:44:39           
         Olli Vuori                                                                       
 13. Rava7                                              0    1150    2:28:41           
         Hanna Laine                                                                      
 14. Luunappi                                           0    1120    2:23:38           
         Päivi Luoma                                                                      
 15. Rava6                                              0    1100    2:54:36           
         Lassi ja Jussi-Petri Hirvonen                                                    
 16. Tupakkiaron Kilpasiskot                            0    1050    2:54:59           
         Sari Vepsäläinen ja Pia Jokinen                                                  
 17. Ola                                                0    1010    2:54:04           
         Olavi Heino                                                                      
 18. RavaHeinola                                        0     960    1:57:57           
         Matti Railimo                                                                    
 19. Risukulman Sisu 2                                  0     960    2:37:33           
         Hanna Niemi ja Rasmus Förster                                                    
 20. Luoma                                              0     940    2:41:15           
         Simo Luoma                                                                       
 21. Risukulman Sisu 1                                  0     830    2:36:32           
         Seppo, Tiina ja Heta Niemi                                                       
 22. Eloset                                             0     830    2:44:26           
         Markku, Olli-Pekka ja Arttu Elonen                                               
 23. Naten Ruutiduo                                     0     800    2:45:24           
         Arja Rantalainen ja  Tuija Rantalainen                                           
 24. Rava3                                              0     750    2:42:42           
         Veikka ja Katja                                                                  
 25. Siskokset                                          0     750    2:44:20           
         Jaana Elonen ja Taina Rinne                                                      
 26. Super tytöt                                        0     750    2:58:39           
         Terhi , ja Päivi                                                                 

1½h 1:30

  1. Atte                                             -30     840    1:32:07           
         Atte Honkonen                                                                    
  2. Tommi                                              0     760    1:28:23           
         Tommi Maasila                                                                    
  3. Rava2                                              0     750    1:28:28           
         Reima ja Olli                                                                    
  4. Rava8                                              0     680    1:28:41           
         Arttu ja Henri Munukka                                                           
  5. Petra                                              0     490    1:22:44           
         Ruponen Petra                                                                    
  6. RaVa12                                             0     470    1:24:19           
         Ulla Laitinen ja Tiina Hirvonen                                                  
  7. Rava5                                              0     430    1:27:41           
         Roope , Mari ja Arttu                                                            
  8. Lampaiset                                          0     390    1:17:58           
         Lasse ja Sini Lampainen                                                          
  9. Rava1                                              0     330    1:27:52           
         Kaisu ja Teija                                                                   

P1½h 1:30

  1. Jykät1                                             0     750    1:22:22           
         Miska ja Verneri                                                                 
  2. Esa                                                0       0    2:29:20 Hyl       
         Esa Orava                                                                        

H3h 3:00

  1. BBS                                                0    1520    2:32:42           
         Harri Poutiainen ja Asmo Vuorenpää                                               
  2. Zarges Endures                                     0    1520    2:44:16           
         Niko Sorvari ja Mikko Rantahakala                                                
  3. Pullit                                             0    1520    2:48:41           
         Antero ja Veli-Matti Pulli                                                       
  4. Rastisorsat                                        0    1340    2:59:54           
         Valtteri ja Juha Rantala                                                         
  5. Niko                                               0    1330    2:14:18           
         Niko Toimela                                                                     
  6. Rava9                                              0    1300    2:40:49           
         Aleksi ja OP                                                                     
  7. JuJu                                               0    1250    2:55:12           
         Juha Kiljunen ja Jari Turunen                                                    
  8. Rava4                                              0    1230    2:50:27           
         Timo ja Milla                                                                    
  9. Team huhhuh                                        0    1200    2:53:57           
         Matti Sikiö ja Pentti Kivelä                                                     
 10. Rava10                                             0    1170    2:44:39           
         Olli Vuori                                                                       
 11. Rava6                                              0    1100    2:54:36           
         Lassi ja Jussi-Petri Hirvonen                                                    
 12. Ola                                                0    1010    2:54:04           
         Olavi Heino                                                                      
 13. RavaHeinola                                        0     960    1:57:57           
         Matti Railimo                                                                    
 14. Luoma                                              0     940    2:41:15           
         Simo Luoma                                                                       
 15. Risukulman Sisu 1                                  0     830    2:36:32           
         Seppo, Tiina ja Heta Niemi                                                       
 16. Eloset                                             0     830    2:44:26           
         Markku, Olli-Pekka ja Arttu Elonen                                               
 17. Rava3                                              0     750    2:42:42           
         Veikka ja Katja                                                                  

D3h 3:00

  1. Ryläyksen ystävät                                  0    1180    2:42:02           
         Anne Rauhamäki                                                                   
  2. Takarivin tammat                                   0    1180    2:59:44           
         Päivi Orava ja Anneli Laine                                                      
  3. Rava7                                              0    1150    2:28:41           
         Hanna Laine                                                                      
  4. Tupakkiaron Kilpasiskot                            0    1050    2:54:59           
         Sari Vepsäläinen ja Pia Jokinen                                                  
  5. Naten Ruutiduo                                     0     800    2:45:24           
         Arja Rantalainen ja  Tuija Rantalainen                                           
  6. Siskokset                                          0     750    2:44:20           
         Jaana Elonen ja Taina Rinne                                                      
  7. Super tytöt                                        0     750    2:58:39           
         Terhi , ja Päivi                                                                 

N3h 3:00

  1. Luunappi                                           0    1120    2:23:38           
         Päivi Luoma                                                                      
  2. Risukulman Sisu 2                                  0     960    2:37:33           
         Hanna Niemi ja Rasmus Förster                                                    

H1½h 1:30

  1. Atte                                             -30     840    1:32:07           
         Atte Honkonen                                                                    
  2. Tommi                                              0     760    1:28:23           
         Tommi Maasila                                                                    
  3. Rava2                                              0     750    1:28:28           
         Reima ja Olli                                                                    
  4. Rava8                                              0     680    1:28:41           
         Arttu ja Henri Munukka                                                           
  5. Rava5                                              0     430    1:27:41           
         Roope , Mari ja Arttu                                                            
  6. Lampaiset                                          0     390    1:17:58           
         Lasse ja Sini Lampainen                                                          

D1½h 1:30

  1. Petra                                              0     490    1:22:44           
         Ruponen Petra                                                                    
  2. RaVa12                                             0     470    1:24:19           
         Ulla Laitinen ja Tiina Hirvonen                                                  
  3. Rava1                                              0     330    1:27:52           
         Kaisu ja Teija                                                                   

PH1½h 1:30

  1. Jykät1                                             0     750    1:22:22           
         Miska ja Verneri                                                                 
  2. Esa                                                0       0    2:29:20 Hyl       
         Esa Orava                                                                        

PN1½h 1:30

  1. Jykät1                                             0     750    1:22:22           
         Miska ja Verneri