Ilmoittautuneet, OLAROGA_2010 - Rogaining 21.11.2010, Orimattila


 nro.        emit joukkueen nimi                                                   joukkueen jäsenet 

3h 3:00

  1.     480660 BBS                                 Harri Poutiainen ja Asmo Vuorenpää                                  
  2.          0 C9H13NO3                            Juha Suokas                                                         
  3.     146254 Eloset                              Markku, Olli-Pekka ja Arttu Elonen                                  
  4.     153077 Hukkarasti                          Eveliina Hämäläinen ja Jarno Järvi                                  
  5.     141764 JuJu                                Juha Kiljunen ja Jari Turunen                                       
  6.          0 Katsastus ei ole                    Pilvi Drews ja Simo Pöyhönen                                        
  7.     409155 Luoma                               Simo Luoma                                                          
  8.      49824 Luunappi                            Päivi Luoma                                                         
  9.     128731 Naten Ruutiduo                      Arja Rantalainen ja  Tuija Rantalainen                              
 10.     152841 Niko                                Niko Toimela                                                        
 11.     134960 Ola                                 Olavi Heino                                                         
 12.     411110 Pullit                              Antero ja Veli-Matti Pulli                                          
 13.     120487 Rastisorsat                         Valtteri ja Juha Rantala                                            
 14.     141746 Rava10                              Olli Vuori                                                          
 15.     128288 Rava3                               Veikka ja Katja                                                     
 16.     141762 Rava4                               Timo ja Milla                                                       
 17.      82445 Rava6                               Lassi ja Jussi-Petri Hirvonen                                       
 18.     141763 Rava7                               Hanna Laine                                                         
 19.     153449 Rava9                               Aleksi ja OP                                                        
 20.     138053 RavaHeinola                         Matti Railimo                                                       
 21.     130488 Risukulman Sisu 1                   Seppo, Tiina ja Heta Niemi                                          
 22.     117068 Risukulman Sisu 2                   Hanna Niemi ja Rasmus Förster                                       
 23.      44808 Ryläyksen ystävät                   Anne Rauhamäki                                                      
 24.     128013 Siskokset                           Jaana Elonen ja Taina Rinne                                         
 25.     123384 Skinnari                            Juha Skinnari                                                       
 26.     135636 Super tytöt                         Terhi , ja Päivi                                                    
 27.     128777 Takarivin tammat                    Päivi Orava ja Anneli Laine                                         
 28.      47336 Team huhhuh                         Matti Sikiö ja Pentti Kivelä                                        
 29.     142313 Tupakkiaron Kilpasiskot             Sari Vepsäläinen ja Pia Jokinen                                     
 30.          0 Veli Mäen Säätiö                    Antti Korkeakangas, Pentti Vepsäläinen ja Harri Lehtimäki                      
 31.     123365 Voittajasuosikit                    Harri Koskinen, Sami Kuusi, Miia Syrjälä ja Tuula Nieminen                      
 32.     148149 Zarges Endures                      Niko Sorvari ja Mikko Rantahakala                                   

1½h 1:30

  1.     485478 Atte                                Atte Honkonen                                                       
  2.     145239 Lampaiset                           Lasse ja Sini Lampainen                                             
  3.     153727 Petra                               Ruponen Petra                                                       
  4.     123730 RaVa12                              Ulla Laitinen ja Tiina Hirvonen                                     
  5.     128947 Rava1                               Kaisu ja Teija                                                      
  6.     122174 Rava2                               Reima ja Olli                                                       
  7.     154505 Rava5                               Roope , Mari ja Arttu                                               
  8.     123681 Rava8                               Arttu ja Henri Munukka                                              
  9.     403078 Tommi                               Tommi Maasila                                                       

P1½h 1:30

  1.     145640 Esa                                 Esa Orava                                                           
  2.     150473 Jykät1                              Miska ja Verneri                                                    
  3.          0 M&M's                               Mona ja Mia Lindroth                                                
  4.          0 M&S                                 Marjaana ja Sanna Andelin                                           
  5.          0 Rava/SM-metsurit                    Jouni Wallin, Markku Hämäläinen                                     
  6.          0 Rava11                              Maarit Dahlman-Tervala                                              

H3h 3:00

  1.     480660 BBS                                 Harri Poutiainen ja Asmo Vuorenpää                                  
  2.          0 C9H13NO3                            Juha Suokas                                                         
  3.     146254 Eloset                              Markku, Olli-Pekka ja Arttu Elonen                                  
  4.     153077 Hukkarasti                          Eveliina Hämäläinen ja Jarno Järvi                                  
  5.     141764 JuJu                                Juha Kiljunen ja Jari Turunen                                       
  6.          0 Katsastus ei ole                    Pilvi Drews ja Simo Pöyhönen                                        
  7.     409155 Luoma                               Simo Luoma                                                          
  8.     152841 Niko                                Niko Toimela                                                        
  9.     134960 Ola                                 Olavi Heino                                                         
 10.     411110 Pullit                              Antero ja Veli-Matti Pulli                                          
 11.     120487 Rastisorsat                         Valtteri ja Juha Rantala                                            
 12.     141746 Rava10                              Olli Vuori                                                          
 13.     128288 Rava3                               Veikka ja Katja                                                     
 14.     141762 Rava4                               Timo ja Milla                                                       
 15.      82445 Rava6                               Lassi ja Jussi-Petri Hirvonen                                       
 16.     153449 Rava9                               Aleksi ja OP                                                        
 17.     138053 RavaHeinola                         Matti Railimo                                                       
 18.     130488 Risukulman Sisu 1                   Seppo, Tiina ja Heta Niemi                                          
 19.     123384 Skinnari                            Juha Skinnari                                                       
 20.      47336 Team huhhuh                         Matti Sikiö ja Pentti Kivelä                                        
 21.          0 Veli Mäen Säätiö                    Antti Korkeakangas, Pentti Vepsäläinen ja Harri Lehtimäki                      
 22.     123365 Voittajasuosikit                    Harri Koskinen, Sami Kuusi, Miia Syrjälä ja Tuula Nieminen                      
 23.     148149 Zarges Endures                      Niko Sorvari ja Mikko Rantahakala                                   

D3h 3:00

  1.     128731 Naten Ruutiduo                      Arja Rantalainen ja  Tuija Rantalainen                              
  2.     141763 Rava7                               Hanna Laine                                                         
  3.      44808 Ryläyksen ystävät                   Anne Rauhamäki                                                      
  4.     128013 Siskokset                           Jaana Elonen ja Taina Rinne                                         
  5.     135636 Super tytöt                         Terhi , ja Päivi                                                    
  6.     128777 Takarivin tammat                    Päivi Orava ja Anneli Laine                                         
  7.     142313 Tupakkiaron Kilpasiskot             Sari Vepsäläinen ja Pia Jokinen                                     

N3h 3:00

  1.      49824 Luunappi                            Päivi Luoma                                                         
  2.     117068 Risukulman Sisu 2                   Hanna Niemi ja Rasmus Förster                                       

H1½h 1:30

  1.     485478 Atte                                Atte Honkonen                                                       
  2.     145239 Lampaiset                           Lasse ja Sini Lampainen                                             
  3.     122174 Rava2                               Reima ja Olli                                                       
  4.     154505 Rava5                               Roope , Mari ja Arttu                                               
  5.     123681 Rava8                               Arttu ja Henri Munukka                                              
  6.     403078 Tommi                               Tommi Maasila                                                       

D1½h 1:30

  1.     153727 Petra                               Ruponen Petra                                                       
  2.     123730 RaVa12                              Ulla Laitinen ja Tiina Hirvonen                                     
  3.     128947 Rava1                               Kaisu ja Teija                                                      

N1½h 1:30

PH1½h 1:30

  1.     145640 Esa                                 Esa Orava                                                           
  2.     150473 Jykät1                              Miska ja Verneri                                                    
  3.          0 Rava/SM-metsurit                    Jouni Wallin, Markku Hämäläinen                                     

PD1½h 1:30

  1.          0 M&M's                               Mona ja Mia Lindroth                                                
  2.          0 M&S                                 Marjaana ja Sanna Andelin                                           
  3.          0 Rava11                              Maarit Dahlman-Tervala                                              

PN1½h 1:30

  1.     150473 Jykät1                              Miska ja Verneri                                                    
  2.          0 M&M's                               Mona ja Mia Lindroth