Ilmoittautuneet, SalpausRogaining 2013


 nro.      emit joukkueen nimi                      joukkueen jäsenet                              

12h 12:00

  1.     139975 2010                                Armo Hiie, Lauri Lahtmäe                                            
  2.     190015 A-Team                              Jaakko Uusitalo, Aleksi Alaruusi                                    
  3.     190140 Aika Lopussa                        Aino Tietäväinen, Katja Merimaa                                     
  4.     190089 Carpe Diem !                        Reigo Lehtla, Aleksander Pritsik                                    
  5.     183481 Data Rangers                        Teemu Halttunen, Anssi Tervonen, Jaakko Lehto                       
  6.     190142 GP                                  Ari Talja, Markus Juvala                                            
  7.     135766 HKT                                 Antti Kalliomäki, Niko Kurunmaa                                     
  8.     144236 Hauki                               Tuuli Aaltonen, Ville Varis                                         
  9.      51065 Hukkasuunta                         Jyrki Pietilä, Arto Palsio, Joonas Arponen                          
 10.     183488 Hämeen Holjat                       Sami Kuusi, Jorma Kivelä, Katariina Manni                           
 11.     109773 Komootti                            Mikko Lahti, Santtu Erkkilä                                         
 12.     109772 Kotiinpaluu Jotenkin                Anssi Anonen, Roope Vikström                                        
 13.     190079 Laatuaikaa                          Hannu Reiman, Veikko Velling                                        
 14.     109774 Laineet                             Tuire Laine, Maarit Laine                                           
 15.     410777 Luistelijat                         Pekka Pajunen, Sami Lappalainen                                     
 16.     413100 Luomukarpaasit                      Kari Härkönen, Jukka Lammi                                          
 17.     179522 Lupus Extreme                       Janne Snellman, Juha Päivärinta                                     
 18.     183592 Lupus Extreme Mix                   Reijo Roininen, Anu Roininen                                        
 19.     411918 Lupus Extreme Mix II                Janne Hietala, Nina Heiskanen                                       
 20.     183341 Nastolan Terä 1                     Tuija Rantanen, Arja Rantanen                                       
 21.     146196 OC Toffee                           Asko Hänninen, Sami Mäkinen                                         
 22.     123704 Omjakon S                           Kaisu Soivio, Jaakko Soivio                                         
 23.     173198 Opintomatkailijat                   Piia Kolehmainen, Marja Tonttila, Minna Huhtaniska                      
 24.      99730 Peräkylän Ponnistus                 Pohjan Tähti, Imatran Voima                                         
 25.     408577 Pirunvuoren Ponnistus               Kai Törmäkoski, Markku Karttunen, Tarja Törmikoski                      
 26.     410998 Raivojuoksijat                      Manu Humppi,Jari Pitkäkoski                                         
 27.     133821 Red Fox                             Igor Klepcha, Ivan Khrabrykh                                        
 28.     408756 Rekolan Raikas                      Helena Haapoma, Eki Haapoma                                         
 29.     130488 Risukulman Sisu                     Seppo Niemi, Hanna Niemi, Heta Niemi                                
 30.      44808 Ryläyksen Ystävät                   Anne Rauhamäki, Tero Bister                                         
 31.     152577 Sikakorven Sisu                     Antti Risikko, Tero Kajaus, Antti Markkola, Jukka Simola                      
 32.     154767 Team Lyngen                         Tiina Isoniemi, Päivi Luoma, Niina Laakso                           
 33.     135208 Team Muotka                         Petri Hiirsalmi, Timo Pärnänen                                      
 34.     155100 Team Woodman                        Juha Nurminen, Marko Pitkänen                                       
 35.     136762 Vierivät sammalet                   Merja Enroos, Terhi Jaakkola                                        
 36.     480660 Vuorenpeikot                        Virva Vuorenpää, Osmo Vuorenpää                                     
 37.     403982 Wild Rose                           Aleksey Ozerov, Andrey Zolotykh                                     
 38.     179575 xQs                                 Tommi Olsson, Sami Merovuo                                          

6h 6:00

  1.     190014 Asterisk                            Sergry Lukin, Tamara Khyzhniak                                      
  2.     173119 ELV                                 Velipekka Raes, Eeva-Liisa Salonen                                  
  3.     182810 EVVJK-Lappeenranta                  Leena Kantanen, Suvi Vainikka, Nea Mikkola                          
  4.     177116 Evon Metsänorsut                    Juho Walinen, Reetta Ahola, Aapo Lindberg, Jenni Walinen                      
  5.      81191 Gold Team                           Ekaterina Zolotykh, Anatasia Zolotykh, Alexander Zolotykh                      
  6.     182813 Hapsun Enkelit                      Sanna Lahtinen, Anu El-Ghoui, Katja Heinonen, Hanna Metsä-Eerola, Sari Ojansuu                      
  7.     157291 Hurahtanet                          Hanna Koivu, Essi Järvinen,                                         
  8.     180393 Juntit OK 2                         Timo Voutilainen, Timo Vlasov                                       
  9.     189215 Kadonneen rastin metsästäjät        Tuula Pajunen, Katriina Sahala                                      
 10.     177468 Lahden Komeat                       Jarno Pakkanen, Mikko Heimola, Mika Vihervuori                      
 11.      94979 MCA500                              Juha Molkanen, Perry Suojoki                                        
 12.     182231 MEJE                                Petri Koivunen, Lasse Lilja                                         
 13.     157265 MH Team                             Marja Okker, Teemu Okker, Hanna Valtanen                            
 14.     112675 Mipt-o-team                         Alexander Ramazanov, Svetlana Ezhunova                              
 15.      57967 Monnit                              Henri Puranen, Jani Santanen                                        
 16.     183541 MäSä                                Juha Leskinen, Pirjo Pajarinen                                      
 17.     189220 Noria 1                             Hanna Peltonen, Teemu Kettunen                                      
 18.     188530 Norsu ja Hiiri                      Päivi Anttonen, Miiku Latva                                         
 19.      50173 Nuija ja Tosinuija                  Pontus Backlund, Minttu Mustonen                                    
 20.     126945 Rajavillit 1                        Johanna Tuosa, Marja Vuorinen                                       
 21.     183741 Rakkojalat                          Suvi Rinta-Kiikka, Mika Ovaskainen                                  
 22.      44503 Rennot ja Kauniit                   Mikael Fogerholm, Kari Kanerva                                      
 23.     179448 Resistance                          Ilkka Lassila, Joona Eskelinen                                      
 24.     134956 Retkiryhmä06                        Matti Kinnunen, Antti Kinnunen, Mane Jyrkä                          
 25.     153581 SK Ylermit                          Markus Siivola, Inka Komonen                                        
 26.      75861 Sirai-Lahti                         Raija Stepniewski, Sirkka-Liisa Oksanen                             
 27.     189657 TTV                                 Olli Jatala, Risto Tuomi                                            
 28.     189247 Team K                              Henri Karppinen, Anna Karppinen                                     
 29.     148709 Team Laajavuori                     Laura Ketonen, Lotta Tuominen                                       
 30.     185178 Team MarKat                         Marko Pirinen, Katri Pirinen                                        
 31.      99677 Team Pecos                          Pekka Pekkala, Oskari Pekkala                                       
 32.      82583 Terikset                            Jari Leppäkoski, Anu Leppäkoski, Kari Kallioinen, Mervi Kallioinen                      
 33.     156758 The Mitos                           Nina Rajala, Peter Martinsson                                       
 34.     408033 Toisinaanajattelijat                Jenni Korhonen, Maija Eerola, Noora Virtanen                        
 35.     154115 Tuuripellet                         Raiko Pousi, Jukka Turva, Tomi Lehmusvuori                          
 36.     117073 UK Ajokoirat                        Tuomo Sihvonen, Jyri Niveri, Sakari Kokkonen                        
 37.     169164 Vanhat Kyynaamat                    Joni Kuokkanen, Markus Lindqvist                                    
 38.     126902 Vunder                              Hedi Vaikjärv, Anne Vaikjärv                                        
 39.     408183 Xtreme Xku                          Joona Jaakkola, Joel Clee                                           

3h 3:00

  1.      83427 Ala-heikkilä                        Elias Ala-heikkilä, Terho Ala-heikkilä                              
  2.     410783 HBM OK                              Sergei Tozur, Valeri Slavinski                                      
  3.     161551 HU-46 Pojat                         Matti Sikiö, Pentti Kivelä                                          
  4.     140416 Haahuilijat                         Mikko Hyväri, Tuulikki Sivula                                       
  5.     135741 Hitusen Hitaat                      Juha Järvinen, Tiina Reinikka-Järvinen                              
  6.     160258 Hälvälän Huru-ukot                  Petri Riutto, Marko Kopra, Marko Venemies                           
  7.     166180 Jukka&Mikko                         Mikko Varonen, Jukka Halinen                                        
  8.     146116 Järvenpään Palo                     Eveliina Aalto-Kekäläinen, Suvi-Maria Hautala                       
  9.     176990 Kikaristonkorven Kalkkarot          Harri Lehtimäki, Marja Lehtimäki, Oskari Lehtimäki                      
 10.     140044 Koivurinteen Koheltajat             Jenni Rinne, Mervi Koivu, Juha Koivu                                
 11.      00200 LOST                                Anna Mashina, Vladislav Kolganov                                    
 12.     145239 Los Lampaiset                       Sini Lampainen, Leo Lampainen                                       
 13.     410655 Mesikämmen                          Matti Mäkinen                                                       
 14.      59566 Pankaka-Show                        Oskari Westerholm, Juuso Mattila                                    
 15.     487894 Pirttikumpu                         Erkki Nykänen, Anja Leppänen                                        
 16.      52156 SRK                                 Sampsa Rautio, Kaisa Rautio                                         
 17.     178307 Salainen ainesosa                                                                                       
 18.     167660 SePeSiJa                            Sinikka Jatala, Seppo Peltola                                       
 19.     140417 T-tiimi                             Henni Timonen, Tomi Timonen, Jenna Timonen                          
 20.     131884 Team Hupakot                        Paula Viinikka, Terhi Salminen                                      
 21.     179529 Team Massu                          Henri Laamanen, Kati Puoskari-Laamanen                              
 22.     182440 Team NorsuAhma                      Tomi Mikkonen, Janne Haila                                          
 23.      93200 VRU Hyvinkää                        Matti Kölhi, Jarmo Levänen, Jukka Rahkonen                          

3MTB 3:00

  1.     182966 Arttu Kleemola                      Arttu Kleemola                                                      
  2.      75553 Eksymä 360                          Timo Raudus                                                         
  3.     130374 Eksymä 360 Olli Raudus              Olli Raudus                                                         
  4.      74517 Eksyttäjät                          Tiina Riikonen, Hannu Backman                                       
  5.     143942 Esko Jokinen                        Esko Jokinen                                                        
  6.     142748 Joona Kleemola                      Joona Kleemola                                                      
  7.      87988 Jouko Kleemola                      Jouko Kleemola                                                      
  8.     177936 Jumi                                Mirva Paavola, Ilona Kuittinen, Mikko Paronen                       
  9.     123331 KevätpolkuLaineet                   Kari Laine, Merja Laine                                             
 10.      90802 Koovee 1                            Markus Siitonen                                                     
 11.     183446 Maaston Mukaan                      Tuija Aali, Jaakko Virtanen                                         
 12.     183002 PMPO                                Pertti Ovaska, Pentti Mäennenä                                      
 13.      82006 Pekka Pökälä                        Pekka Pökälä                                                        
 14.     184034 Raikas MTBO 1                       Mona Lindroth, Risto Iivonen                                        
 15.     169429 Raikas MTBO 2                       Tuija Lindroth, Liisa-Marjatta Pietinen                             
 16.      50586 Ram Team                            Tom Karppinen                                                       
 17.     169825 Rogaining.fi                        Jari Kaaja, Topi Juden                                              
 18.     409178 Saurusmäen Seikkailijat             Kalle Rosenblad                                                     
 19.     135433 Smakalka                                                                                                
 20.     139433 Smekalka                            Sergei Bespalov                                                     
 21.     140037 Sointulan Polkupojat                Eemeli Laine, Taneli Laine                                          
 22.     145507 Team Spirit 1                       Alexandr Simanov                                                    
 23.     145506 Team Spirit 2                       Tatyana Simanova, Svetlana Malova                                   
 24.     170404 Tommi Läntinen Fan Club             Janne Vilikka, Juuso Korhonen                                       
 25.     137579 Tommolat                            Päivi Tommola, Mikko Tommola                                        
 26.     152242 TosiPahaRasti                       Matti Lehto, Mika Karjalainen                                       
 27.     168899 Tyrväinen                           Heikki Tyrväinen                                                    

12MO 12:00

  1.     139975 2010                                Armo Hiie, Lauri Lahtmäe                                            
  2.     190015 A-Team                              Jaakko Uusitalo, Aleksi Alaruusi                                    
  3.     190089 Carpe Diem !                        Reigo Lehtla, Aleksander Pritsik                                    
  4.     183481 Data Rangers                        Teemu Halttunen, Anssi Tervonen, Jaakko Lehto                       
  5.     190142 GP                                  Ari Talja, Markus Juvala                                            
  6.     135766 HKT                                 Antti Kalliomäki, Niko Kurunmaa                                     
  7.      51065 Hukkasuunta                         Jyrki Pietilä, Arto Palsio, Joonas Arponen                          
  8.     109773 Komootti                            Mikko Lahti, Santtu Erkkilä                                         
  9.     109772 Kotiinpaluu Jotenkin                Anssi Anonen, Roope Vikström                                        
 10.     190079 Laatuaikaa                          Hannu Reiman, Veikko Velling                                        
 11.     410777 Luistelijat                         Pekka Pajunen, Sami Lappalainen                                     
 12.     413100 Luomukarpaasit                      Kari Härkönen, Jukka Lammi                                          
 13.     179522 Lupus Extreme                       Janne Snellman, Juha Päivärinta                                     
 14.     146196 OC Toffee                           Asko Hänninen, Sami Mäkinen                                         
 15.     408577 Pirunvuoren Ponnistus               Kai Törmäkoski, Markku Karttunen, Tarja Törmikoski                      
 16.     410998 Raivojuoksijat                      Manu Humppi,Jari Pitkäkoski                                         
 17.     133821 Red Fox                             Igor Klepcha, Ivan Khrabrykh                                        
 18.     152577 Sikakorven Sisu                     Antti Risikko, Tero Kajaus, Antti Markkola, Jukka Simola                      
 19.     155100 Team Woodman                        Juha Nurminen, Marko Pitkänen                                       
 20.     403982 Wild Rose                           Aleksey Ozerov, Andrey Zolotykh                                     
 21.     179575 xQs                                 Tommi Olsson, Sami Merovuo                                          

12WO 12:00

  1.     190140 Aika Lopussa                        Aino Tietäväinen, Katja Merimaa                                     
  2.     109774 Laineet                             Tuire Laine, Maarit Laine                                           
  3.     183341 Nastolan Terä 1                     Tuija Rantanen, Arja Rantanen                                       
  4.     173198 Opintomatkailijat                   Piia Kolehmainen, Marja Tonttila, Minna Huhtaniska                      
  5.     154767 Team Lyngen                         Tiina Isoniemi, Päivi Luoma, Niina Laakso                           
  6.     135208 Team Muotka                         Petri Hiirsalmi, Timo Pärnänen                                      
  7.     136762 Vierivät sammalet                   Merja Enroos, Terhi Jaakkola                                        

12XO 12:00

  1.     144236 Hauki                               Tuuli Aaltonen, Ville Varis                                         
  2.     183488 Hämeen Holjat                       Sami Kuusi, Jorma Kivelä, Katariina Manni                           
  3.     183592 Lupus Extreme Mix                   Reijo Roininen, Anu Roininen                                        
  4.     411918 Lupus Extreme Mix II                Janne Hietala, Nina Heiskanen                                       
  5.     123704 Omjakon S                           Kaisu Soivio, Jaakko Soivio                                         
  6.      99730 Peräkylän Ponnistus                 Pohjan Tähti, Imatran Voima                                         
  7.     408756 Rekolan Raikas                      Helena Haapoma, Eki Haapoma                                         
  8.     130488 Risukulman Sisu                     Seppo Niemi, Hanna Niemi, Heta Niemi                                
  9.      44808 Ryläyksen Ystävät                   Anne Rauhamäki, Tero Bister                                         
 10.     480660 Vuorenpeikot                        Virva Vuorenpää, Osmo Vuorenpää                                     

6WO 6:00

  1.     182810 EVVJK-Lappeenranta                  Leena Kantanen, Suvi Vainikka, Nea Mikkola                          
  2.     182813 Hapsun Enkelit                      Sanna Lahtinen, Anu El-Ghoui, Katja Heinonen, Hanna Metsä-Eerola, Sari Ojansuu                      
  3.     157291 Hurahtanet                          Hanna Koivu, Essi Järvinen,                                         
  4.     189215 Kadonneen rastin metsästäjät        Tuula Pajunen, Katriina Sahala                                      
  5.     188530 Norsu ja Hiiri                      Päivi Anttonen, Miiku Latva                                         
  6.     126945 Rajavillit 1                        Johanna Tuosa, Marja Vuorinen                                       
  7.      75861 Sirai-Lahti                         Raija Stepniewski, Sirkka-Liisa Oksanen                             
  8.     148709 Team Laajavuori                     Laura Ketonen, Lotta Tuominen                                       
  9.     408033 Toisinaanajattelijat                Jenni Korhonen, Maija Eerola, Noora Virtanen                        
 10.     126902 Vunder                              Hedi Vaikjärv, Anne Vaikjärv                                        

6XO 6:00

  1.     190014 Asterisk                            Sergry Lukin, Tamara Khyzhniak                                      
  2.     173119 ELV                                 Velipekka Raes, Eeva-Liisa Salonen                                  
  3.     177116 Evon Metsänorsut                    Juho Walinen, Reetta Ahola, Aapo Lindberg, Jenni Walinen                      
  4.      81191 Gold Team                           Ekaterina Zolotykh, Anatasia Zolotykh, Alexander Zolotykh                      
  5.     157265 MH Team                             Marja Okker, Teemu Okker, Hanna Valtanen                            
  6.     112675 Mipt-o-team                         Alexander Ramazanov, Svetlana Ezhunova                              
  7.     183541 MäSä                                Juha Leskinen, Pirjo Pajarinen                                      
  8.     189220 Noria 1                             Hanna Peltonen, Teemu Kettunen                                      
  9.      50173 Nuija ja Tosinuija                  Pontus Backlund, Minttu Mustonen                                    
 10.     183741 Rakkojalat                          Suvi Rinta-Kiikka, Mika Ovaskainen                                  
 11.     153581 SK Ylermit                          Markus Siivola, Inka Komonen                                        
 12.     189247 Team K                              Henri Karppinen, Anna Karppinen                                     
 13.     185178 Team MarKat                         Marko Pirinen, Katri Pirinen                                        
 14.      82583 Terikset                            Jari Leppäkoski, Anu Leppäkoski, Kari Kallioinen, Mervi Kallioinen                      
 15.     156758 The Mitos                           Nina Rajala, Peter Martinsson                                       

6MO 6:00

  1.     180393 Juntit OK 2                         Timo Voutilainen, Timo Vlasov                                       
  2.     177468 Lahden Komeat                       Jarno Pakkanen, Mikko Heimola, Mika Vihervuori                      
  3.      94979 MCA500                              Juha Molkanen, Perry Suojoki                                        
  4.     182231 MEJE                                Petri Koivunen, Lasse Lilja                                         
  5.      57967 Monnit                              Henri Puranen, Jani Santanen                                        
  6.      44503 Rennot ja Kauniit                   Mikael Fogerholm, Kari Kanerva                                      
  7.     179448 Resistance                          Ilkka Lassila, Joona Eskelinen                                      
  8.     134956 Retkiryhmä06                        Matti Kinnunen, Antti Kinnunen, Mane Jyrkä                          
  9.     189657 TTV                                 Olli Jatala, Risto Tuomi                                            
 10.      99677 Team Pecos                          Pekka Pekkala, Oskari Pekkala                                       
 11.     154115 Tuuripellet                         Raiko Pousi, Jukka Turva, Tomi Lehmusvuori                          
 12.     117073 UK Ajokoirat                        Tuomo Sihvonen, Jyri Niveri, Sakari Kokkonen                        
 13.     169164 Vanhat Kyynaamat                    Joni Kuokkanen, Markus Lindqvist                                    
 14.     408183 Xtreme Xku                          Joona Jaakkola, Joel Clee